Суддю Соснівського районного суду звільнили за дисциплінарне порушення

02 серпня 2017, 17:43

Вища рада правосуддя звільнила суддю Соснівського районного суду міста Черкаси, який приймав рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою щодо осіб, які були учасниками масових акцій протесту в період з 21 листопада 2013 року. Суддя Валерій Чепурний був звільнений з посади за дисциплінарне порушення. Про це повідомляє прес-служба Вищої ради правосуддя, передає “Народна правда”.

Причиною звільнення стала заява від молодіжної організації Черкаської області “Молода Черкащина” та заступника прокурора Черкаської області в 2014 році. В заяві йдеться про те, що суддя затримував учасників протестів в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності Законом України “Про відновлення довіри до судової влади в Україні”.

У результаті розслідування Перша дисциплінарна палата ВРП встановила, що у судді не було необхідних причин для затримання учасників протестів. Також, при розгляді ряду клопотань виявлені порушення норм процесуального права при здійснення правосуддя.

Валерія Чепурного було звільнено з посади судді Соснівського районного суду міста Черкаси на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України (за скоєння істотного дисциплінарного проступку).

 

Коментарі

Вгору