Суддю Апеляційного суду Черкаської області відсторонили від правосуддя

11 вересня 2018, 17:39

Викритого правоохоронцями та затриманого СБУ під час отримання неправомірної вигоди суддю Апеляційного суду Черкаської області Володимира Пономаренка відсторонили від правосуддя до 29 жовтня, пише Слово і Діло.

Таке рішення ухвалила Вища рада правосуддя за результатами розгляду клопотання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури-заступника генерального прокурора Назара Холодницького.

- Клопотання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури-заступника генерального прокурора Назара Холодницького про тимчасове відсторонення судді Апеляційного суду Черкаської області Володимира Пономаренка в зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності – задовольнити частково. Тимчасово, до 29 жовтня, відсторонити від правосуддя суддю Пономаренка, – заявив голова Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк.

Також під час засідання ВРП прокурор САП заявив, що суд поки не обирав запобіжний захід судді Пономаренку. За його словами, прокурори хочуть домогтися чогось одного – або відсторонення підозрюваного від правосуддя, або обрання запобіжного заходу.

Рішення про обрання запобіжного заходу буде ухвалене за результатами розгляду клопотання про відсторонення судді Пономаренка, – зазначив прокурор.

Нагадаємо, наприкінці серпня співробітниками Управління СБ України в Черкаській області було затримано суддю Апеляційного суду Черкаської області Володимира Пономаренка, який за грошову винагороду обіцяв вплинути на рішення щодо не притягнення правопорушника до відповідальності за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Вгору