Суд визнав провину слідчого-антимайданівця, який арештовував Ботнара

20 липня 2016, 13:19

судПівторарічний судовий розгляд справи щодо слідчого-антимайданівця Руслана Андріяша завершився в першій інстанції. Смілянський міськрайонний суд визнав провину колишнього слідчого, який безпідставно затримав Юрія Ботнара у січні 2014 року. Про це повідомив сам свободівець.

У часи Революції гідності Руслан Андріяш очолював групу слідчих, які фальсифікували справи щодо майданівців. Черкаси у січні 2014 року стали другим місто в Україні за кількістю затриманих революціонерів (лідирував у цьому сумному «змаганні» Київ).

Нині Андріяш є люстрованим і вже не працює в міліції (працював на посаді начальника відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків Соснівського РВ УМВС у Черкасах).

- Авгієві стайні силових й правоохоронних структур треба чистити ще довго й ретельно, проте дрібні перемоги вже тут і зараз не лише тішать, а й надихають. Щодо інших антимайданівських слідчих – міліцейських та прокурорських – відкрите окреме провадження, яке розслідує Генеральна Прокуратура. Свідчення щодо цього я вже надав. По справі Андріяша прокуратура подала апеляцію, оскільки суд виніс не максимальний вирок. В той же час захист антимайданівського слідчого апелює також. Тож далі боротимемося за справедливість вже у Черкасах, – розповів член Політради ВО «Свобода», депутат Черкаської обласної ради Юрій Ботнар.

За інформацією прес-служби Черкаської обласної організації ВО «Свобода»

Коментарі

Вячеслав сказав:

Дали вам на зїдення рядового слідачка, виконавця наказів, а всі й зраділи, недолугі. Голову вище своїх обісцяних кєд підняти не вистачає смальцю. “Антимайданівські слідчі” в Черкасах, “малий строк”. “Авгієві стайні” – а чиї діти, брати, дядьки і батьки працюють в цих стайнях? З Марса прилетіли? Чи Ботнар не харкає тихенько в ліфті, не робив закордонний паспорт “через знайомих”.Писав – подумав, а хто він взагалі такий? А то чув БОтнар БОтнар! Глянув В інтернет!? Жах ! Сцикун! Точно вгадав. Очільник “Свободи”! Ганьба ще один раз “Свободі” за дискредитацію національного руху. І за нього постраждає рядовмий виконавець. На чиї гроші понтуєтесь, півники? Текст коментаря

Вгору