Суд відмовився робити засідання за справою Мельника закритим

09 червня 2017, 13:15

В Апеляційному суді Черкас розпочалося засідання щодо оскарження зміни запобіжного заходу Вадиму Мельнику, якого підозрюють в організаціі вбивства корсунського активіста Василя Сергієнка.

Засідання розпочалося із розгляду клопотання сторони захисту, яка наполягала на переведенні сьогоднішнього розгляду у закритий формат. Захисники переконані, що відкрите засідання може становити загрозу для їхної безпеки. На їхню думку, попередні засідання відбувалися із порушенням громадського порядку в залі суду.

- Минулого разу суд задовольнив клопотання щодо відеоконференції, як в залі одразу почали вигукуватися злочинні погрози. Тож, тепер для сторони захисту та суду є загроза рівня безпеки у разі задоволення нашої скарги, - сказав адвокат підозрюваного.

Проти закритого засідання заперечила прокуратура, наголосивши, що в залі перебуває чимало поліції, тож ніякої загрози бути не може.

Утім колегія суддів відмовилась робити засідання закритим. Тепер сторона сторона захисту просить застосувати до них заходи безпеки.

Нагадаємо, сьогоднішнє засідання відбувається в режимі відео-конференції. Підозрюваний знаходиться в СІЗО і спілкування з ним має відбуватися через відеозв'язок.

Коментарі

Вгору