Суд допитає головного свідка у справі вбивства Сергієнка – його 89-річну маму

22 квітня 2016, 23:46

1

Сьогодні в Соснівському районному суді Черкас відбулося чергове засідання у справі щодо вбивства відомого журналіста із міста Корсунь-Шевченківський Василя Сергієнка, повідомляє Інфоміст.

Засідання було досить непродуктивним, оскільки на ньому вдалося допитати лише одного свідка з боку потерплої – дружини Сергієнка. Так, було допитано їхнього сусіда Анатолія Погорілого.

Він розповів, що в день вбивства журналіста бачив навпроти свого двору легкове авто світлого кольору. Свідок наголосив, що звернув на нього увагу, окільки воно було незручно припаркове. Анатолій Погорілий зазначив, що бачив автівку в обід, а також увечері, коли повертався з роботи. Також свідок пригадав, що людей в авто не було, натомість бачив там якісь накидки синього кольору.

2

Решта свідків на засідання не з’явилася. Зокрема, не вдалося допитати маму Сергієнка. Через поважний він (жінці 89 років, – ред.), у неї погіршилося здоров’я – підскочив тиск. Її планують допитати шляхом відеоконференції 7 червня.

Крім того, суд збереться 25 травня, щоб продовжити запобіжний захід для підозрюваних.

Нагадаємо, Соснівський районний суд розглядає справу вбивства журналіста, якого вбили та закопали у Виграївському лісі 4 квітня 2014 року. Дружина Сергієнка Валентина вимагає також компенсувати моральну шкоду, виплатити суму в розмірі 2 млн грн.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору