Створення успішного українського бренду одягу на прикладі Goldi

12 грудня 2022, 08:40

Чи можете ви повірити, що українські бренди одягів можуть стояти на одній сходинці з такими лідерами мас-маркету, як Sinsay, Koton, Reserved, H&M? Проте це правда. Адже бренд Goldi, що почав свою історію в українському місті Рівне, зараз активно завойовує міжнародні ринки. Яким був шлях до успіху? Про це розкаже засновник компанії, Олег Червонюк.

Від великої мрії до успішної компанії

«Ідея створити власний бренд одягу прийшла ще в 1990 році», — зізнається підприємець. Тоді це була велика й щира мрія, що зародилась у місті Рівне серед однакових п’ятиповерхових панельок. І вона дала свої плоди!

Вже в 1994 році почали налагоджуватись зв’язки з польськими партнерами, а у 1996 — з постачальниками з Сирії та Індії. Тоді в українському суспільстві був величезний запит на світові модні тенденції: вулична мода Лондону, Парижу та Мілана стала з’являтись на Хрещатику, Дерибасівській та площі Ринок. І Голді підхоплював ці тенденції.

Далі все розвивалось так:

  • У 2002 компанія придбала у власність величезну швейну фабрику «Едельвейс», що дало початок принципово новому етапу у житті компанії.
  • У 2006 бренд розпочав роздрібну торгівлю (раніше продавали лише гуртові партії), відкрилися крамниці в Києві, Одесі, Харкові.
  • У 2008 була придбана фабрика «Льонкомбінат», завдяки чому стало можливим власне виробництво тканин.
  • У 2013 в одному з київських ТЦ відкрився перший брендовий магазин.
  • У 2017 до асортименту виробів додалась джинсова лінійка. І це одразу знайшло позитивний відгук у клієнтів.

А вже з 2020 року бренд запустив власне виробництво поліефірних тканин, щоб максимально слідувати сучасним модним трендам.

Goldi сьогодні: яким є сучасний бренд з України

Сьогодні Goldi — це мережа, що має власні фірмові магазини у багатьох великих містах України (і ще декілька — за її межами). Він має багато прихильників, адже головними перевагами одягу Голді є:

  • зручність — комфорт є основою сучасної моди, адже тепер краса не потребує жертв;
  • функціональність — одяг має підходити для будь-якої ситуації: від прогулянки парком до офіційної зустрічі, і продукція Goldi є саме такою;
  • індивідуальність — усі дизайни цього бренду є запатентованими, тож ви не зустрінете такі самі в інших виробників.

Тож можна сміливо сказати, що популярність Goldi буде лише зростати. І це чудово!

Новини компанії

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору