Студенти запропонували міністерству проголосити 2015 рік – роком Хмельницького

13 грудня 2014, 23:05

 

IMG_1067

Фото Про все

Проголосити наступний - 2015 рік - роком Богдана Хмельницького пропонують Міністерству освіти та науки України студенти Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.

Відповідний лист-звернення від університету направив до міністерства в. о. ректора ЧНУ Олександр Черевко.

2015 року виповнюється 420 років від дня народження Богдана Хмельницького. Тож, зважаючи на те, що університ носить ім'я Хмельницького, в навчальномому закладі пропонують  наступний рік приурочити цьому гетьману.

- Міністр освіти підтримав нашу ініціативу, - розповів у коментарі "Про все" Олександр Черевко. - Також  пропозицію погоджено із головою Черкаської облдержадміністрації Юрієм Ткаченком, який у свою чергу говоритиме про це із віце-прем'єр-міністром В'ячеславом Кириленком.

У ЧНУ зазначають, що Богдан Хмельницький - надзвичайно важлива постать в історії України. Тому в такий складний для країни час варто згадувати про таких людей, щоб ще більше зміцнити патріотичний дух.

Та навіть якщо наступний рік не приурочать постаті Хмельницького, в університеті запевняють, що в будь-якому разі 420 річницю вшанують високому рівні. Так днями  на засіданні Ради молодих вчених ЧНУ вже обговорили варіанти відзначення цієї вагомої дати. До цієї дати вже заплановано ряд заходів та проектів.

Поділитись

Коментарі

Вгору