Студентки ЧНУ здобули “золото” Чемпіонату України з кікбоксингу

18 вересня 2024, 08:11

Студентки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького  успішно виступили на на Чемпіонаті України з кікбоксингу.

Змагання проходили в Тернополі. Взяли участь понад 780 учасників з усієї країни.

Студентка ННІ фізичної культури, спорту і здоровʼя Вікторія Боярченко у розділі фул-контакт  виборола перше місце. Її тренує Олександр Литвиненко.

Студентка психологічного факультету Анна Чернобривець, вихованка спортивного клубу «Вулкан», брала участь у розділі кік-лайт, ваговій категорії до 60 кг, серед жінок та зайняла перше місце.

Черкаська область посіла перше команде місце. Також Анна Чернобривець входить до Національної збірної України з кікбоксингу та неодноразово перемагала на Всеукраїнських та Європейських турнірах.