Студентки ЧНУ отримали грант на навчання в університеті Вальядоліда

06 лютого 2024, 21:37

Весняний семестр 2023-2024 року стане особливим ще для 4 студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Адже вони отримали грант на навчання в університеті Вальядоліда за програмою Еразмус +.

Серед них 3 студентки ННІ іноземних мов: Анастасія Лозова, студентка 1 курсу магістратури, спеціальності «Середня освіта»; Амєлія Хренова, Ірина Задорожня, студентки 3 курсу, спеціальності «Середня освіта»; та Крістіна Прокопенко, студентка 3 курсу спеціальності «Право». Усі студентки отримали фінансування за програмою Еразмус +.

"Цього року у Вальядоліді навчається рекордна кількість студентів - 6 у першому семестрі та 4 у другому. Хоча пріоритетною є участь у проєкті студентів ННІ іноземних мов, спеціальності «Середня освіта», цього року з'явилася можливість залучення і студентів спеціальності «Право!» - зазначає координаторка проєкту, завідувачка кафедри сучасних практик викладання англійської мови Наталія Сливка. - Також вперше студентка Анастасія Лозова отримала грант на навчання в магістратурі. Це вже не перша участь Анастасії у нашому проєкті, минулого року вона отримала грант на навчання за програмою English Language Studies бакалаврату і показала відмінні результати. 

За інформацією пресслужби ЧНУ імені Богдана Хмельницького

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору