Стратегія розвитку Черкас: від Дніпра – до цифровізації

27 листопада 2021, 20:16

Депутати міськради на сесії затвердили Стратегію розвитку Черкас до 2032 року. Її своїм голосуванням «за» підтримали 36 обранців.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко представив присутнім основні чотири пріоритети розвитку Черкас.

Пріоритет 1:

Дніпро - бренд та стиль міста. Основною метою цього напрямку є створення впізнавального бренду міста та унікальної атмосфери навколо теми води, розвиток культури та туризму, відповідної інфраструктури.

Пріоритет 2:

Економічне зростання. Основною метою є створення сприятливих умов для активізації підприємницької діяльності та поліпшення інвестиційного клімату, диверсифікація економіки, акцент на смарт-спеціалізацію, підвищення конкурентоспроможності підприємництва та підвищення його ролі у соціально-економічному розвитку міста.

Також звернуть особливу увагу на створення умов для інвестування в проєкти, що спрямовані на розвиток, збільшення надходжень до міського бюджету, залучення до спільної роботи всіх зацікавлених секторів економіки, позиціонування міста як надійного партнера та перспективної території для ведення бізнесу.

Пріоритет 3:

Гармонійний розвиток особистості протягом життя. Основне завдання пріоритету є створення середовища для самореалізації й дозвілля, особистісний розвиток людини, розвиток системи освіти у місті, розвиток компетенцій поряд з формуванням сильної, відповідальної громади, командна взаємодія, здатність до вирішення комплексних завдань, турбота про ближнього, посилення довіри та взаємодії через реалізацію спільних проектів.

Пріоритет 4:

Комфортне, ефективне і розумне місто. Має на меті забезпечувати реалізацію проектів цифрової трансформації міста, забезпечувати політику екологічної безпеки та збереження довкілля, ресурсоощадності та енергоефективності, передбачає просторову трансформацію міста у напрямку оновлення територій та формування збалансованого житлового фонду, поліпшення сталої мобільності, розвиток і модернізацію інфраструктури міста, забезпечення високого рівня громадської безпеки міського середовища.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору