Сторона потерпілих стверджує, що Куниця порушив запобіжний захід (відео)

12 червня 2020, 12:28

фото тематичне

 У суді захисник потерпілих – рідних збитого на смерть Юрія Лункіна – стверджує, що обвинувачений Роман Куниця порушив запобіжний захід та просить обрати йому більш суворий захід.

Про це інформує "18000"

За словами захисника потерпілих, Куниця порушив запобіжний захід, оскільки мав телефонну розмову з Юрієм Буряком, у користуванні якого перебував автомобіль, що спричинив ДТП.

– Ми вважаємо, що є ризик, що перебуваючи на свободі, Куниця може переховуватися від суду. Також не допитані ще ні свідки, ні потерпілі, – зазначив захисник потерпілих.

Водночас захисник Романа Куниці стверджує, що той запобіжного заходу не порушував, а лише звертався за медичною допомогою.

– Підозрюваний не порушував покладені на нього обов’язки. Таких доказів немає. Тому для клопотання про обрання більш суворого запобіжного заходу причин немає. Також Куниця не ухилявся від своїх обов’язків: приходив, аби давати покази прокурору, не спілкувався з особами, з якими заборонено. Єдине, що робив Куниця – звертався за медичною допомогу. В останні тижні погіршилося його самопочуття, тому йому було зроблено томографію, – зазначив захисник обвинуваченого.

Водночас сам Роман Куниця говорить, що дотримувався домашнього арешту з 21-ї до 7-ї години.

– Я сидів постійно дома. Я винний у тому, що я скоїв і веду себе так, як маю. Я перебував навіть без браслета, ото що доступ був лише до лікарні. Більше ніде я не ходив, ніякі пляжі, парки, – розповів у коментарі Роман Куниця.

Поділитись

Коментарі

Вгору