Стоматологиня з Черкас придбала за грантові кошти сучасне обладнання для власної клініки

09 жовтня 2023, 09:36

Власниця стоматологічної клініки «Apex Art» в Черкасах Вікторія Товстоп’ят взяла участь у програмі з мікрокредитування «Власна справа», а на виграні кошти купила обладнання для клініки.

Про програму стоматологиня дізналася від однієї з клієнток. Заручившись підтримкою головного лікаря, визначилася з необхідною сумою гранту, склала бізнес-план та детально описала на що планує витратити кошти.

Каже, що дуже хвилювалася перед онлайн-зустріччю з комісією Черкаського обласного центру зайнятості, але як виявилося – все пройшло легко та невимушено.

Коли дізналася, що стала однією із переможців програми, почала планувати закупи. На грантові кошти придбала мобільні тумби, фотополімерні лампи, засоби для пломбування каналів, стоматологічне обладнання EMS.

На цей час підприємниці вдалося створити три робочі місця, перевиконавши умови отриманого гранту. Зокрема, за два з них – отримує компенсації від держави, що значно зменшує розмір податків.

За словами стоматологині, наймані працівники мають гідну заробітну плату та умови праці, забезпечені спеціальною формою, працюють з сучасним обладнанням, а все податкове навантаження керівництво клініки взяло на себе.

«Для мене важливо було почути, що підприємниця планує продовжити тісну співпрацю з службою зайнятості з добору персоналу і не тільки. Такі люди генерують робочі місця та податки. Взагалі, розвивати бізнес в період війни – гідний вчинок, - зазначає директор Черкаського обласного центру зайнятості Олександр Джур.

За інформацією пресслужби Черкаського обласного центру зайнятості

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору