Стадник розповів, що очікує черкащан у зв’язку з медичною реформою

09 лютого 2018, 11:34

Із липня 2018 року всі сімейні лікарі почнуть отримувати фінансування від Національної агенції здоров’я за кожного пацієнта, який уклав з ними декларацію. У міському бюджеті цих грошей не буде. За містом залишається право фінансувати лише комунальні платежі приміщень, де вони працюють, пише Прочерк з посиланням на директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олега Стадника.

За його словами, всі сімейні лікарі та педіатри будуть зосереджені у нині чинних юридичних особах – Центрах сімейної медицини.

Усім іншим працівникам: лікарям-вузьким спеціалістам (хірургам, окулістам, невропатологам, кардіологам тощо), а також фахівцям допоміжних служб (рентгенкабінетів, лабораторій, фізіотерапевтичних відділень, кабінетів ЛФК та масажу тощо) гарантується повне працевлаштування на тих самих робочих місцях, у тих самих приміщеннях, де вони працюють зараз. Їх фінансуватиме, як і раніше, департамент охорони здоров’я міськради в межах медичної субвенції. Для цього вони звільняться із Центрів сімейної медицини (про що їх, відповідно до закону, попереджено) і в повному складі перейдуть на роботу в міську клініко-діагностичну поліклініку.

Олег Стадник попросив працівників міських закладів охорони здоров’я поставитися з розумінням до цієї формальної процедури (звільнення в одному місці і прийом на роботу в іншому) й не накаляти з цього приводу ситуацію.

Вгору