Спрацювали задовільно, – черкаські дорожники похвалились, як рятували область від снігу

27 січня 2016, 19:11

12620381_935741293147576_701627357_o (1)

У Службі автомобільних доріг області оцінили свою роботу по розчистці доріг від снігових заметів. Там кажуть, що спрацювали, якщо не на «п’ятірку», то точно на тверду «трійку».

- На територію області заходило три циклони. Останній з них – 17-18 січня – найпотужніший. Ці циклони нам тяжко далися. Але в цілому Служба автомобільних доріг та Облавтодор спрацювали якщо не відмінно, то дуже задовільно й добре. Від снігу ми очистили близько 26 тисяч кілометрів автодоріг та використали 21 тисячу тон протиожеледного матеріалу, - розповів на прес-конференції начальник Служби автомобільних доріг області Юрій Настенко.

Він каже, що у першу чергу забезпечували проїзд на дорогах державного значення, а вже потім – на місцевих. Зазначає, що робили все можливе, аби на Черкащині не довелося закривати шляхи державного значення, як то робили в інших областях. Найскладніше працювалося на дорогах Чигиринського та Кам'янського районів. Там снігові перемети сягали до двох, а то й трьох метрів заввишки.

Водночас в Службі нарікають на застарілу техніку, яка була закуплена ще у 80-90-их роках.

- Упродовж останніх десяти років ні однієї одиниці нової снігоприбиральної техніки не було придбано, - говорить Юрій Настенко . - Ми максимально докладемо зусилля по ремонту тієї техніки, яка у нас є.

Нагадаємо у Чигиринському районі жителі села Полуднівка через снігові замети кілька днів були відрізаними від світу.

Коментарі

Вгору