Черкащан запрошують на “Урок історії” про буремні події останніх років (фото)

27 січня 2016, 20:00
P1390257

Фото Сергія Ганницького.

27 січня у музеї «Кобзаря» Т.Г. Шевченка відбулося відкриття першої персональної виставки «Урок історії» молодого художника-графіка Микити Шилімова. Митець представив на глядацький суд ліногравюри та плакати, створені за останні кілька років під час буремних подій.

P1390310

Фото Сергія Ганницького.

Як зазначає в автобіографії сам автор, він намагається «створити чіткий та зрозумілий образ-метафору». В кожній із робіт проглядається його громадянська позиція. Так сміливо говорити про Майдан, захоплення Криму, війну з Росією наважується не так багато молодих художників.

P1390337

Фото Сергія Ганницького.

Привітати митця з творчим почином прийшли старші колеги, які пам’ятають його ще хлопчиком. Відгуки про плакати та естампи, представлені на виставці, від колег по пензлю були переважно схвальні.

P1390285

Фото Сергія Ганницького.

- Європейський рівень роботи і чітка громадянська позиція Микити Шилімова підносять на новий рівень мистецтво нашої країни, - відзначив  Заслужений художник України Віктор Олексенко.

P1390351

Фото Сергія Ганницького.

Насамкінець слово взяв автор. Подякував музею за наданий простір і подарував календар із відбитками своїх графічних робіт на майданівську тематику.

P1390265

Фото Сергія Ганницького.

Черкащани матимуть змогу ознайомитися з ліногравюрами та плакатами молодого художника протягом місяця.

Довідка: Микита Шилімов народився у відомій родині черкаських митців 7 листопада 1992 року. Художню освіту здобував спочатку у Черкаському державному бізнес-коледжі. Зараз закінчує навчання в Харківській державній академії дизайну і мистецтв. Надихається «зрілою» творчістю польської школи плакату та концептуальним мінімалізмом московського дизайнера Дмитра Захарова.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору