Спортсмени з Черкащини здобули “золото” на турнірі з боксу (фото)

27 серпня 2019, 20:05

Спортсмени з Черкащини здобули "золото" на турнірі  з боксу (фото)

Збірна команда Черкаської області здобула “золото” Всеукраїнського турніру з боксу серед чоловіків пам’яті Віктора Зверєва.

Усеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків пам’яті Заслуженого тренера України Віктора Зверєва проходив у м. Кропивницький з 20 по 25 серпня 2019 року. Участь у змаганнях приймали 50 боксерів з 10-ти регіонів України.

Боксери якої здобули дві золоті, одну срібну та три бронзові медалі, посівши перше місце в загальному заліку.