На Черкащині знайшли місцевого “Хатіко” (фото)

27 серпня 2019, 20:34

На Черкащині знайшли місцевого "Хатіко" (фото)

"Хатіко" - так охрестили безпородну собаку, яка вже щонайменше три доби не відходить від загиблого пса у Ватутіно. Останнього, ймовірно, збила автівка, інформують "Вісті Черкащини".

Небайдужі вже почали її підгодовувати. Проте до їжі вона майже не торкається. Тварини перебувають неподалік від виїзду з міста.

- Їхала з чоловіком на базар у Звенигородку, то бачила їх, - розповідає містянка Юлія Качур. – Так шкода. Видно, що збита тварина породиста і раніше мала господарів. Повертались назад, то зупинилися біля них і я дала куряче крильце. Хтось поналивав води й насипав сухого корму. Часто буває, що втікають і потім гинуть. У моєї подруги теж така ситуація була. Мала пса породи «німецька вівчарка», який тікав кілька разів. З ним тоді постійно гуляла якась дворняга. А після чергової втечі тварина безслідно зникла. Спочатку до них під двір прийшла та собачка і протяжно вила. А потім і саме десь зникла безслідно. Тварини часто більш людяніші, ніж ми.

На Черкащині знайшли місцевого "Хатіко" (фото)

Першим виклав допис про тварин містянин Володимир Захаревич. У коментарях під розповіддю люди обурюються байдужістю більшості водіїв. Мовляв, ніхто не хоче поховати загиблого пса.

Читайте також: “Хатіко по-уманськи”: собаці, яку вивезли в поле у мішку, шукають господарів.

Коментарі

Вгору