Спортсмени Черкаського національного здобули перемогу на чемпіонаті з велоспорту (фото)

23 жовтня 2020, 18:01

Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Віталій Новаковський та Ростислав Царан представили Черкаську область на чемпіонаті із велоспорту.

У Львові відбувся відкритий осінній чемпіонат України з велоспорту трек серед усіх вікових категорій. Змагалися спортсмени з Черкас, Києва, Вінниці, Львова, Тернополя та Хмельницького.

Віталій Новаковський став чемпіоном України у гонці з вибуттям і залишив позаду себе 28 суперників. Велосипедист переміг у груповій гонці темпо. У гонці кейрін (спринт) спортсмен здобув друге місце, у груповій гонці на 120 кіл — бронзу.

У парній гонці медісон (100 кіл) Віталію Новаковському та Ростиславу Царану вдалось стати чемпіонами України.

У складі мікс Віталій Новаковський, Костянтин Рибарук та Ростислав Царан здобули бронзові медалі чемпіонату на дистанції 4 кілометри (16 кіл).

За інформацією пресслужби Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького