БФ “МХП – Громаді” передав Черкаській обласній лікарні сучасне обладнання

23 жовтня 2020, 18:17

Відеофіброларингоскоп, який днями Черкаській обласній лікарні передали представники МХП та Благодійного фонду "МХП - Громаді", цілком заслужено називають "Теслою" серед обладнання такого типу.

Головний лікар Олександр Дудник таку допомогу називає неоціненною, адже відеофіброларингоскоп дає можливість якісно здійснити обстеження хворого і колегіально ухвалити рішення щодо подальшого лікування, до того ж обладнанням цього виробника можуть похвалитися далеко не всі обласні лікарні нашої країни.

Загальна вартість такого обладнання становить близько 580 000 грн. Ще на 280 000 грн було передано засобів індивідуального захисту для лікарів, серед яких респіратори, рукавички, захисні щитки, окуляри та комбінезони. Від початку запровадження карантинних обмежень, за словами координатора Черкаського обласного штабу протидії коронавірусу від МХП Руслан Пономаренко, заклад отримав допомогу від агрохолдингу МХП та Благодійного фонду на суму понад 5 000 000 грн у межах платформи Спільнодія Черкащини: здолати Covid-19.

Директорка "МХП - Громаді" Тетяна Волочай зазначила, що співпраця бізнесу, влади і громади довела свою ефективність, адже саме таке поєднання зусиль дало можливість швидко реагувати на потреби закладів охорони здоров'я і забезпечувати їх найнеобхіднішим в умовах швидкого зростання захворюваності.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору