Співробітники СБУ привітали ветеранів Великої Вітчизняної війни з Днем Перемоги

09 травня 2014, 11:51

В Управлінні СБ України в Черкаській області до Дня Перемоги вшанували ветеранів органів безпеки, які брали участь у війні 1941-1945 рр. проти німецько-фашистських загарбників.

Усе далі й далі відходить в історію трагедія XX століття - Велика Вітчизняна війна. Не всім пощастило повернутися з фронтів, не всі з них зустрічають 69-ту річниці Перемоги. Сьогодні Управління опікується шістьма ветеранами, надає їм необхідну допомогу, підтримує в скрутних ситуаціях.

Вже традиційно 9 травня співробітники Управління відвідують домівки ветеранів, вітають з Днем Перемоги. Цього року офіцери на чолі з начальником Управління Олегом Котляром завітали до Івана Богми, який проходив службу у органах держбезпеки в часи війни, був нагороджений 22 медалями та орденом «За мужність». Йому й ще п’ятьом ветеранам, враховуючи їхні потреби, привезли ліки, продукти, допомогли вирішити побутові проблеми.

Олег Котляр звернувся до кожного з словами вдячності та привітав зі святом: «З Днем Перемоги! Ми схиляємо голови перед подвигом Вашим. Я бажаю довголіття, добра та благополуччя всім Вам і вашим рідним. В цей нелегкий період, який нині переживає вся Україна, Ваше героїчне протистояння фашистським окупантам є прикладом мужності та самопожертви, зразком доблесті та стійкості для нас військовослужбовців».

За інформацією Управління СБ України в Черкаській області

Коментарі

Вгору