Соціально-незахищеним категоріям черкащан виділять кімнати у гуртожитку

12 вересня 2020, 14:17

У черкаському гуртожитку по вулиці Чорновола 162/3 вивільнилося близько 20 кімнат. Їх планують надавати соціально-незахищеним місцевим жителям, які оплачуватимуть лише комунальні послуги.

Питання про надання кімнат у гуртожитку по вул. Чорновола 162/3 розглянули на засіданні наглядової ради з питань розподілу і утримання житла у гуртожитках.

У гуртожитку вивільнилося близько 20 кімнат, які надаватимуть громадянам, які перебувають на соціальній черзі, опинилися у критичних життєвих ситуаціях. Також можуть заселитися у вільні кімнати працівники комунальних підприємств Черкаської міської ради.

– Сьогодні ми розглянули питання про надання таких кімнат медсестрам, самотній людині, багатодітній родині та переселенцям, – зазначає заступник міського голови Ігор Волошин.

Начальниця відділу житлового обліку Олена Мельнишина зазначила, що кімнати надаватимуться громадянам на правах оренди терміном на рік із можливістю продовження. Людям потрібно буде лише сплачувати за комунальні послуги.

– Усі питання спочатку ретельно розглядаються комісією, а потім виносяться на розгляд виконавчого комітету, – говорить Олена Мельнишина.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Поділитись

Коментарі

Вгору