Антирейдерський штаб розглянув проблему черкаських перевізників

12 вересня 2020, 15:18

На засіданні антирейдерського штабу розглянули проблемні питання черкаських перевізників. Серед "найболючіших" - нелегальні виїзди конкурентів, які завдають фінансових збитків підприємцям.

Голова черкаської обласної державної адміністрації Сергій Сергійчук зазначив, що з подібними нелегальними виїздами боротимуться шляхом звільнення працівників.

– Я вважаю такі речі неприпустимими. Звертаюся до правоохоронних органів із вимогою перевірити інформацію про нелегальних перевізників. Ті, хто покриватиме нелегалів, враховуючи і посадовців, залишаться без роботи. Колективу адміністрації я повідомив, що той, хто порушуватиме закон, працюватиме в інших місцях, - зазначив новопризначений голова ОДА.

Директор департаменту інфраструктури та ЖКГ Черкаської ОДА Сергій Чубань доповів, що структурний підрозділ зібрав інформацію про транспортні порушення і місця скупчення нелегальних перевізників.

- Відповідний звіт передамо усім службам, у компетенції яких - контроль законності перевезень. Зокрема передамо Укртрансбезпеці та поліції, - повідомив Сергій Чубань. 

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Нагадаємо, що ситуація з нелегальними перевізниками у Черкасах загострилася близько 10 років тому. За словами водіїв, конкуренти забирають до 70% пасажирообігу Черкаської області.

Поділитись

Коментарі

Антон :

Нічого розвішувати вуха перед транспортними хапугами. Вони вже показали себе, коли взимку створили штучний колапс, вимагаючи преференцій.
Запросіть Садового і він розрулить ваше кубло

Вгору