Сотні бійців з передової молилися за Україну на Чигиринській землі (фоторепортаж)

25 квітня 2015, 17:36
IMG_4015

Фото Про все

Сотні бійців, які ще два дні тому були на сході, сьогоді приїхали до Чигирина, аби вшанувати героїв Холодного Яру. Під оплески та вигуки "Героям Слава" одним строєм, тримаючи свої бойові стяги, вони піднялися на Замокову гору. Вже завтра більшість з них знову відправляться на передову, та нині вони проймаються звитягою героїв Холодного Яру.

IMG_4001

Фото Пр все

На невеликому бастіоні Дрошенка зібралися бійці "Азову", "Айдару", "Легіону Свободи", "Правого сектору", "Карпатської Січі", батальону ім. Кульчицького, батальону "Чернігів" та інші захисники країни.

IMG_4010

Фото Про все

Коли Патріарх Філарет проводив молебінь за Україну, вони молилися разом з ним.

- Ми добре знаємо, що наміри агресора не обмежуються ні Кримом, ні Донбасом, ні навіть Україною. Агресор хоче повернути собі славу наддержави. І заради цієї мети готовий йти на все, - сказав Патріарх. - Україна - не є їхньою кінечною метою. Це свідчить, що Росія хоче розгорнути третю світову війну. Але вони забувають, що над нами Бог. А Бог тільки там, де панує добро та правда. А де зло - там Бога немає, тому й їхньої перемоги не може бути.

IMG_3990

Фото Про все

Філарет наголосив, що перемога може бути тільки за Україною.

- З нами Бог, тому ми переможимо. І ми молимося за це. Вся Україна молиться на наших славних воїнів, які проявляють нездоланну мужність, - зазначив Партіарх.

IMG_4025

Фото Про все

- Вони розпочали цю війну, але ми дамо їм відсіч. Завдання нашого покоління - знищити це зло, - майже в один голос на Чигиринській землі заявляють бійці.

IMG_4028

Фото Про все

Командир батальйону "Полтава"  Юрій Анучин сам родом з Полтавщини, але до Холодного Яру приїхав прямісінько з-під Маріуполя. На Чигиринщині він вперше. Юрій один з тих, хто сьогодні отримав орден "Холодний Яр". До слова, такі нагорди отримали всі присутні легендарні комбати, серед яких був названий і Дмитро Ярош.

- Наш батальйон постійно на передовій. Тому така відзнака - це для нас велика нагорода та пам'ять про хлопців, - каже Юрій.

Згадує він і про так зване перемир'я, кажучи, що на його пам'яті це вже четверта спроба домовлянь  з ворогом.

- Але там, де знаходяться мої бійці, ніякого перемир'я немає. А на війні я вже рік. Вже завтра повернемося на свої бойові позиції, сьогодні ж хочемо побачити всі славетні місця Чигиринщини.

IMG_4051

Фото Про все

Серед присутніх і командир другої роти штурмовго батальйону "Айдар" Ігор Лапін із позивним "Зола", який до того ж ще й народний депутат України:

- Я перший раз на Чигиринщині. Сьогодні тут зібрався цвіт нації і для мене велика честь бути тут. Це значиме місце для українців.

IMG_4017

Фото Про все

Після спільної молитви, присяги на вірність Україні та освячення бойових стягів, урочистості продовжилися на чигиринському стадіоні. А вже завтра всіх черкащан та гостей на продовження заходів запрошують у село Мельники.

IMG_4036

Фото Про все

IMG_3964

Фото Пр все

IMG_4024

Фото Про все

IMG_4032

Фото Про все

IMG_4061

Фото Про все

IMG_4057

Фото Пр все

 

Поділитись

Коментарі

Вгору