«Солідарність» у Черкаській міськраді не планує входити до жодної з фракцій

12 червня 2014, 13:00

Щойно буде оголошено остаточні результати виборів депутатів до Черкаської міської ради, ВО «Солідарність» розпочне переговори щодо співпраці з іншими депутатами, пише Vechirka.net.

– Насамперед, ми співпрацюватимемо із партією «УДАР», які були нашими партнерами під час виборів, – зазначає Олег Свинарчук, який очолював партійний список Всеукраїнського об’єднання «Солідарність» на виборах до міської ради по одномандатному округу. – Однак варто зазначити, що у міській раді працюватимемо в окремій депутатській групі, не приєднуючись до жодної зі створених фракцій. Однією з основних засад програми Петра Порошенка «Жити по-новому» є децентралізація влади, і для нас важливо знайти союзників, аби втілювати цю та інші реформи у Черкасах. Ми готові увійти до коаліції і негайно розпочати працювати на благо нашого міста.

Крім того, Олег Свинарчук зазначає, що паралельно розбудовуватиметься обласна та міська організація ВО «Солідарність», до якої увійдуть нові люди з незаплямованою репутацією, які будуть готові працювати над добробутом міста та області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору