Сьогодні черкаські абітурієнти складали ЗНО з іноземних мов

03 червня 2014, 18:12

У вівторок 3 червня абітурієнти склали тести зовнішнього оцінювання з іноземних мов: англійської, німецької, французької та іспанської. Явка абітурієнтів на пункти тестування склала 95 % від загальної кількості зареєстрованих учасників.

Упродовж 120 хвилин роботи над тестом учасникам ЗНО з іноземних мов було необхідно розв’язати 43 тестових завдання. Останнє завдання тесту передбачало створення власного висловлювання, за виконання якого абітурієнт зможе отримати від 0 до 14 тестових балів. Максимальна кількість балів за умови правильного виконання усіх завдань дорівнює 56 тестовим балам.

Після визначення тестового бала кожного абітурієнта за наслідками виконання тесту, отриманий результат буде конвертовано у оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, що буде вказувати рейтингове місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників зовнішнього оцінювання.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться після перевірки усіх тестових робіт учасників. Оскільки бланки "Б" з розгорнутою відповіддю перевірятимуться екзаменаторами, визначення результатів відбудеться після 18 червня.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з іноземних мов, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал за 200-бальною шкалою, використовуючи результати, що були отримані учасниками ЗНО у попередніх роках.

Публікація правильних відповідей на завдання тестів ЗНО з іноземних мов відбудеться 4 червня у розділі Відповіді ЗНО.

Наступним предметом основної сесії ЗНО є українська мова та література. Тестування буде проведено впродовж двох днів: 5 та 6 червня.

Про це інформує Osvita.ua

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору