Собачий фрістайл: черкащанка навчила собаку танцювати (відео)

23 листопада 2019, 16:35

Шістнадцятирічна Анна Сторчеус із Черкас навчає свою собаку танцювати фрістайл. За пів року, зі слів власниці, бігль Хена опанувала чотирилапі па і почала відчувати ритм. 27 жовтня вони вперше представили область на змаганнях із собачих танців «Осінній бриз-2019» і здобули третє місце. Про це повідомляє "UA:Черкаси".

Нині дівчата готуються до наступного конкурсу, який відбудеться у столиці взимку.

Розпочинають тренування із розминки. Перш ніж почати танцювати, Хена виступала на змаганнях з аджиліті, – говорить її власниця. Це вид спорту, де собака має подолати смугу перешкод.- З самого дитинства вчили трюки от дізнавшись про цей вид спорту, я вирішила, а чому б не спробувати об’єднати у щось одне цілісне і досить круте, - каже власниця.

Аби виконувати трюки, Хену доводиться заохочувати, додає Анна.

- У мене бігль і це порода, яка дуже любить їсти, от за їжу вона готова от все-все зробити будь-яку команду в бодь-якому приміщенні, в будь-яку погоду, хоч вийди в дощ, - говорить дівчина.

Керівник гуртка «Юний кінолог», де займаються Анна і Хена, Олександр Толстопят каже, що опанувати танці може кожна собака, але для цього потрібен досвід.

- Бажано, щоб темпераментна була собака, щоб була швидка, щоб не флегматик, тоді з цією собакою, маючи певний досвід і певні тренування, і тоді можна досягнути доброго результату, - додає Толстопят.

Улюблений елемент Хени – стрибки на спину і кроки по стіні.

- У неї є мізки, вона може думати, сама щось пропонувати, вона може образитися, якщо щось не так сказати: ні, це не правильно, вона може десь піти і лягти на свій диванчик. Музику для виступу слід добирати так, аби тварина не злякалася мелодії. Є звукові різні моменти, для цього треба використовуючи музику треба це враховувати. Є різні собаки, різні нервові системи, в одних більш міцна, в інших слабша, тому тембр треба підбирати, басами, наприклад, можна не добитися того чи іншого результату, - каже керівник гуртка.

Наступні змагання із собачих танців «Київська Русь-2019», у яких Анна і Хена братимуть участь, відбудуться у столиці 7-го грудня.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору