У мережі показали низку соцроликів про Голодомор (відео)

23 листопада 2019, 17:23

Український інститут національної пам'яті зробив серію соціальних роликів про Голодомор в Україні. Про це йдеться на сторінці Інституту у Facebook.

Перше відео інформаційної кампанії Інституту "Пам’ять, що рятує: голоси правди". Відео нагадує про загиблих від Голодомору українських дітей. Саме діти в часи Голодомору були найвразливішою групою і гинули одними з перших.

Ролик соціальної реклами до річниці Голодомору, знятий Young & Hungry production за участі Український інститут національної пам'яті, Міністерство культури, молоді та спорту України і Центр Досліджень Визвольного Руху.У наступному відео задіяні всі роди військ, включно із авіацією, морським флотом (сцени знімалися в Одесі на українському фрегаті "Гетьман Сагайдачний"). Також у зйомках був задіяний Президентський полк. У багатьох масових сценах знімалися військові, які проходили підготовку на Яворівському полігоні, ветерани АТО. Також у ролику можна побачити відомого психолога і військового капелана Андрія Зелінського."Твоє вікно цього дня не залишиться порожнім"- саме таку назву має ще один ролик Інституту національної пам'яті.

Загальнонаціональну традицію ставити запалену свічу у вікні своїх осель на знак ушанування виморених голодною смертю ініціював історик, політолог, дослідник Голодомору Джеймс Мейс.

Джеймс Мейс переїхав жити в Україну, де зокрема написав: "Я ж хочу запропонувати лише акт національної пам’яті, доступний кожному: визначити час, коли кожен член цієї нації, де майже кожна родина втратила когось із близьких, запалить у своєму вікні свічку в пам’ять про померлих".Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору