Сміляни домагатимуться прозорості у формуванні бюджету на 2018 рік

19 вересня 2017, 17:54

Учасники громадськиих діалогів активно готуються до зустрічі з представниками влади. Під час розмови хочуть з'ясувати, як у Смілі формується бюджет, які є джерела наповнення міської казни, на що влада витрачає гроші та багато іншого, інформує СМІЛА.city.

У центральній міській бібліотеці планують провести цикл громадських діалогів, що мають на меті cприяти взаємодії влади і суспільства. Захід проводиться у рамках проекту «Громада, що навчається: трансформація конфліктів в Україні та Молдові через активну громадську участь» за сприяння Міністерства іноземних справ Німеччини.

Цієї п'ятниці відбудеться перший діалог на "бюджетну" тему. Смілян турбує, що кількість надходжень до бюджету зменшуєтья, а розходи ростуть. Тож громадські активісти хочуть з'ясувати, як влада збирається наповнювати міську казну. Також жителі Сміли наголошують на тому, що формування бюджетного процесу має бути прозорим для містян, повинні відбуватись публічні обговорення кожного етапу побудови і реалізації бюджету.

Учасники громадських діалогів запрошують також долучитися до круглого столу членів бюджетної комісії, податківців, працівників фінвідділу, центру зайнятості, а  також небайдужих смілян.

Поділитись

Коментарі

Вгору