За звання кращого спортивного села України боротиметься Хрестителеве

19 вересня 2017, 17:33
Знову найспортивнішим селом Черкащини стало село Хрестителеве Чорнобаївського району. Цей титул в черговий раз Хрестителеве вибороло на обласних змаганнях, що відбулися 9 вересня в Городищі, де змагалися 18 команд з різних районів області у семи видах спорту, пише "Черкаський край".

Цій команді не було рівних у перетягуванні каната та в армреслінгу. Силач Андрій Даник та спортсмен з гирьового спорту Олександр Сударик стали фаворитами змагань. За 16 років, відколи проводяться змагання на найспортивніше село, Хрестителеве 8 разів виходило переможцем (торішній переможець — село Кочубіївка Уманського району зайняло тепер третє місце, а на другому — Руська Поляна Черкаського району).

А 19 вересня команда з Хрестителевого їде у Ворохту Івано-Франківської області представляти Черкащину на фінальних змаганнях «Краще спортивне село України».