Смілянського суддю, що судив учасників Майдану направлено на курси підвищення кваліфікації

06 лютого 2018, 23:11

Вища рада правосуддя розглянула подання Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя про тимчасове відсторонення судді Смілянського міськрайонного суду Черкаської області Василя Калашника, пише Українське право.

Як повідомляють у ВРП, дисциплінарна справа стосовно судді Калашника порушена на підставі заяв, у яких зазначено про неправомірні дії судді під час постановлення ухвал про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно осіб – учасників масових акцій протесту в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності Законом України від 8 квітня 2014 року № 1188-VII «Про відновлення довіри до судової влади в Україні».

- Із матеріалів дисциплінарної справи стосовно судді Калашника В.П. вбачається, що дисциплінарне провадження здійснене з дотриманням процедури, передбаченої чинним законодавством України, а рішення про відсторонення Калашника В.П. прийнято Першою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя в межах повноважень, визначених законом, – підсумував член ВРП Вадим Беляневич.

Тому Вища рада правосуддя ухвалила подання Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя задовольнити, тимчасово строком на шість місяців відсторонити суддю Смілянського міськрайонного суду Черкаської області Калашника Василя Павловича від здійснення правосуддя з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді та направленням судді до Національної школи суддів України для проходження курсу підвищення кваліфікації слідчих суддів та подальшим кваліфікаційним оцінюванням для підтвердження здатності судді здійснювати правосуддя; доручити Національній школі суддів України забезпечити проходження суддею Смілянського міськрайонного суду Черкаської області Калашником Василем Павловичем підвищення кваліфікації з метою подальшого кваліфікаційного оцінювання для підтвердження ним здатності здійснювати правосуддя у відповідному суді.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Нестор :

Там ще жіночка-суддя була в Смілі (“судили” хлопця, якого спіймали босого з кросівками в руках, який йшов в центрі біля Любави). Що там з нею? Тоді автомайданівці обіцяли їй, що прийде час і “огого”!!

Вгору