На Звенигородщині притягли до відповідальності жінку, яка вводила в оману органи державної служби

07 лютого 2018, 06:45

Публічним обвинувачем Звенигородської місцевої прокуратури підтримано обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом заволодіння особою шахрайським шляхом бюджетними коштами, у вигляді цільової державної допомоги.

Так, вироком Звенигородського районного суду від 30.01.2018 засуджено звенигородчанку, яка отримуючи аліменти на утримання дитини від колишнього чоловіка одночасно, вводячи в оману органи державної виконавчої служби та соціального захисту населення, звернулася за отриманням державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів.

Вказана особа протягом 2 років незаконно отримувала вищевказану допомогу чим завдала державі матеріальних збитків.

Вироком Звенигородського районного суду за вчинення шахрайських дій зловмисницю засуджено до покарання у вигляді штрафу. Крім того вказаним вироком суду задоволено позов прокуратури в інтересах органу соціального захисту населення про стягнення з засудженої сум сплачених коштів державної допомоги.

Наразі вирок суду не набрав законної сили та вивчається прокуратурою на предмет відповідності призначеного покарання тяжкості вчиненого кримінального правопорушення.

За інформацією Звенигородської місцевої прокуратури

Вгору