Смілянські владці не хочуть купувати квартиру родині загиблого айдарівця

10 грудня 2014, 15:05
393

Фото: прес-служби Черкаської ОДА

Побратими загиблого айдарівця Євгена Войцехівського прийшли до Юрія Ткаченка на особистий прийом. Натепер рідним загиблого бійця вже виплачено 150 тис. грн допомоги з місцевого та обласного бюджетів. Кошти на житло для родини загиблого "Чеха" мають віднайти смілянські депутати.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

– Я особисто знав Женю, – каже голова Черкаської ОДА. – І питання помешкання для його родини тримаю на особистому контролі. Як на мене, вирішити його якнайшвидше не мають бажання владці Сміли. Там і матеріальну допомогу родині загиблого виплатили із затримкою, бо кілька місяців не могли зібрати сесію. Є спеціалізована програма, завдяки якій можна спрямувати потрібні 609 тис. грн на придбання квартири.

Як у Смілі й далі зволікатимуть, бойові товариші Євгена Войцехівського обіцяють поїхати на розмову до тамтешнього міського голови Вадима Решетняка.

– Багато хто з нас залишився живим завдяки Євгену, – каже боєць черкаського підрозділу батальйону «Айдар» Микола Нестеренко. – Тому ми турбуємося про його родину й не дамо спуску в цьому питанні.

Нагадаємо, командир підрозділу «Холодний Яр» поліг у бою на Луганщині в липні. Він родом із Кам’янки, проживав у Смілі. Мав дружину та двох дітей. До свого 40-річчя Євген Войцехівський не дожив 9 днів.

Окрім того, на цьому прийомі в голови Черкаської ОДА побували й інші бійці. Переважно просили допомоги з оснащенням, а також соціальним захистом. Ще декілька черкащан скаржилися на свої житлові негаразди.

Поділитись

Коментарі

Вгору