Смілян запрошують взяти участь у благодійному веломарафоні

17 квітня 2018, 18:03

21 квітня об 11:00 ( реєстрація о 10.30) на Площі МБК стартує Благодійний Веломарафон – 2018, що традиційно проводиться до завершення акції Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до Серця”. Нині акція проводиться з 2 по 22 квітня 2018 року під гаслом– «Почуй світ!». Про це із посиланням на Смілянський центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пише "Сміла".

Головна мета акції  – збір коштів для дітей з вадами слуху, щоб придбати медичне обладнання для дитячих лікарень відповідної області. Цього року організаторами веломарафону виступають Смілянський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом із альянсом молоді “МедіаСкул” та молодіжною кіберспортивною організацією “КіберСтепТайм”.

Учасники благодійного веломарафону сплачують благодійний внесок в скриньку Акції у розмірі 30 грн.
На учасників веломарафону чекає 18-кілометровий трек. Також організатори звертають увагу, неповнолітні велосипедисти для участі у марафоні мають надати заяву від батьків. Для попередньої реєстрації радять перейти за посиланням bit.ly/cv18register та заповни всі необхідні поля.

Також участь у благодійному веломарафоні запрошують взяти і глядачів, вболівальників та всіх охочих, адже організатори підготували цікаві та різноманітні корисні ігри у холі міського Будинку культури.

Коментарі

Вгору