Смілян запрошують на безкоштовні курси живопису

07 серпня 2017, 14:07

У рамках системи навчань і тренінгів, які проводить арт-студія "Поринь у веселку", у міській центральній бібліотеці ім. О. Журливої  розпочалися курси основ живопису, пише "Сміла.City".

Веде курси Ніна Корсунь - добре знана у Смілі художниця, майстриня прозового й поетичного слова, вчитель вищої категорії, керівник дитячої образотворчої студії "Перлина", яка в цьому році отримала високе звання народного колективу та працює при Будинку дитячої та юнацької творчості.

Вже на першому занятті тренер розповіла відвідувачам курсів про основи теорії живописного кольору, колористики. Ніна Василівна цікаво передавала свої знання про поняття композиції, закони світла і тіні, про лінійну та повітряну перспективи.

У подальшому курси розраховані на 16 годин. Сміляни, які цікавляться живописом, дізнаються про жанри, види та направлення цього виду мистецтва. Ніна Корсунь навчить малювати за уявою, застосуванню вальдорфського живопису. Попереду – захоплюючі бесіди, зустрічі з мистецтвом, знайомство з творчістю видатних геніїв пензля та художниками Сміли.

Коментарі

Вгору