Слюсар черкаського водоканалу розповів, що найдорожче знаходили під час земляних робіт

10 серпня 2023, 16:28

Віктор Прядка на "Черкасиводоканалі" працює майже все життя. Він - слюсар 5-го розряду аварійно-відновлювальних робіт водоканалу. І саме Віктор Прядка з колегами виїжджає на мережу, коли споживачі повідомляють про витоки, провалені люки та інше.

На підприємство чоловік влаштувався ще в 1990-их роках.

"Так, я дійсно на водоканалі працюю все своє життя, чи не з пелюшок – сміється 49-річний Віктор Прядка, – Прийшов вперше ще 1990 року на практику від училища, де я навчався. Мені тут сподобалося, закінчив навчання і влаштувався на роботу вже на постійній основі. Починав працювати слюсарем аварійно-відновлювальних робіт (АВР) 3-го розряду, зараз вже маю 5-й розряд. Робота – нелегка, звісно. Там, де водичка в місті холодна біжить – туди одразу і ми їдемо, обслуговуємо і водопровід, і каналізації".

Під час земляних робіт працівники водоканалу знайшли цінну монету.

"Робота приносить цікаві несподіванки, - каже чоловік. - Наприклад, колись з колегами знайшли золоту монету ще часів царя Миколи. Але найголовніший скарб – це наші люди. Колись працювали у мороз мінус 20, чоловік вийшов з приватного будинку, приніс чай усім, смаколики, відігрівав нашу бригаду, при чому ще й словами вдячності. О, згадав ще одну цікаву ситуацію: нам подзвонила жінка, яка побачила аварійний люк (у нього кришка провалилася), викликала нас, ми приїхали вже за півгодини. Жінка тоді дуже зраділа, що так швидко приїхали, побігла в магазин і принесла нам цілий пакет солодощів".

Нагадаємо, у Черкасах, на узвозі Старособорному, 11/3, археологи виявили будівлю, яка може пролити більше світла на історію міста. Водночас знахідка нещодавно була пошкоджена незаконною побудовою.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору