Скандал в Корсуні: АТОвці вимагають звільнення чиновників через “Лісапетний батальйон”

29 листопада 2017, 22:49

28 листопада під час сесії Корсунської районної ради речник Спілки воїнів АТО Корсуня Олег Собченко озвучив депутатам ради принципову позицію АТОвців та Народної ради міста: звільнити чиновників управління культури відповідальних за проведення “танців і плясок” в день всеукраїнського Дня пам’яті жертв Голодомору 32-33 років. Саме в час, коли вся Україна запалювала свічки в пам’ять про мільйони померлих від сталінського геноциду українського народу, в Корсуні активно танцювали та співали на концерті гурту “Лісапетний батальйон”, пише "Дзвін".

– Керівник управління культури, що допускає такі заходи, мабуть, не на своєму місці. Вся область, вся Україна, усі управління культури в цей день організовують жалобні заходи, просвітницькі заходи про страшну трагедію, мабуть одну з найстрашніших трагедій в історії людства – Голодомор в Україні, в якому загинуло до 4 мільйонів наших батьків, дідів.  В цей день в Корсуні паралельна реальність – управління культури в районному будинку культури організовує святкові заходи… Наша принципова позиція – очільниця управління культури після такого має бути звільнена через професійну невідповідність займаній посаді. А “Лісапетний батальойон”, що намагається будь-якою ціною заробити гроші, – нехай надалі це робить десь в інших місцях, – прокоментував  речник Спілки воїнів АТО Корсуньщини Олег Собченко позицію ветеранів війни та Народної ради щодо “святкування Голодомору”.

Депутати районної ради доручили спеціальній комісії розібратись в цій ситуації. АТОвці закликали владу включити в комісію і представників громадськості.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору