Сім’я черкаського Героя Небесної Сотні потребує допомоги небайдужих

04 березня 2014, 18:43

Ще один Герой Небесної Сотні:  Віктор Чернець, загинув 19 лютого під колесами джипа, що намагався прорватись крізь блокпост біля с. Подібна, Черкаської області. 

Про це йдеться у групі Небесна Сотня на Facebook.

У Віктора залишилося дві донечки, 11 і 16 років. Дружина загиблого, Наталя, розповідає, що діти важко переживають втрату тата. Молодша, коли в хаті відспівували тіло, викладала сірниками "люблю тата", а старша пригнічена, весь час повторює, що "тато хороший, я теж буду хорошою, гідною".

Перша мрія тата була - дати достойну освіту старшій доці... Наталя каже, що зараз ії підтримує надія, що Украіна зміниться на краще, що несправедливість не може більше тривати. здається, вона з тих небайдужих людей, на яких тримається світ. А ще вона розказала, що рятується турботою про дівчат, і що в хвилини коли хочеться заламувати руки і кричати, діти ії заспокоюють, кажуть що треба жити далі.

На останок Наталя розповіла про свого чоловіка. Сказала, що він був справді доброю людиною. Що він гуртував навколо себе всю велику родину, і ніхто не тримав на нього зла. Під час революції вони уважно стежили за ситуацією в Києві. І Віктор дуже хотів їхати. Казав, що якби були гроші поїхать, вже був би там. Їі чоловік дуже переживав за тих, хто ризикує життям на Майдані. Тому не лишився осторонь, коли громада села пішла захищати блок-пост на трасі, звідки везли "Беркут" і "тітушок". Там його збив джип, що супруводжував злодіїв. Все село плакало, коли його ховали. А день був сонячний і світлий, і їй здалося, що небеса радо його приймають.

Просимо тих, хто може домопогти здійснитись мрії Віктора - дати достойну освіту дочці, прикласти усіх зусиль для сповнення мрії загиблого.

Допомога родині: Приватбанк 5168 7572 3989 6923 на Чернець (дружина)

Вгору