12 років в’язниці загрожує черкаському службовцю кредитних спілок “Благо” і “Рушник”

04 березня 2014, 19:01

 

Прокуратурою міста Черкаси затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно колишньої службової особи кредитних спілок, жителя Черкаського району, інформує прес-служба відомства.

Чоловік, працюючи на керівних посадах кредитних спілок «Благо» та «Рушник», зловживаючи службовим становищем, заволодів коштами обох спілок на суми понад 12 млн 200 тис. грн та майже 5 млн 500 тис. грн відповідно.

Як повідомляє в.о. прокурора міста Черкаси Сергій Шелудяков, маючи одноосібний доступ до сховища, в якому зберігалися гроші вкладників вказаних фінансових установ, підозрюваний без оформлення жодних документів різними сумами отримував з сейфу готівку, яку використовував на власні потреби. По закінченню строків депозитних договорів чуже майно, яке знаходилось у правомірному володінні спілок, не повертав, а переукладав договори на більш вигідних умовах із наміром у подальшому обернути гроші вкладників на свою чи на чиюсь користь.

Цей же працівник умисно надав до кредитної спілки «Благо» завідомо підроблені документи про те, що громадяни, які не мали ніякого відношення до вказаної спілки, нібито отримали кредитні кошти на суму понад 2 млн грн. Щоб вивести ці гроші з фонду спілки, він використав завідомо підроблені видаткові касові ордери зазначеної установи.

Своїми умисними діями чоловік вчинив кримінальні правопорушення, передбачені ч.5 ст. 191, ч.4 ст. 358 КК України – заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах та використання завідомо підробленого документу.

Обвинувальний акт розглядається в Придніпровському районному суді м. Черкаси, обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк до 12 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору