На Смілянщині підводного мисливця звинувачують у браконьєрстві (відео)

04 березня 2014, 17:06

 

На Смілянщині вже третій місяць триває конфлікт між підводним мисливцем та працівником місцевої рятувальної станції. Останній вважає чоловіка браконьєром, натомість рибалка певен, що працівники станції займаються самоуправством. За цією справою ще в грудні відкрите кримінальне провадження, однак крапку у конфлікті і досі не поставлено, інформує ЧОДТРК "Рось".

Втопленим спорядженням та звинуваченням у браконьєрстві закінчилось для Іллі нічне підводне полювання. Чоловік захопився ним три роки тому, переконує: законів не порушував. Втім нічне полювання 19 листопада ледь не закінчилась для смілянина трагедією. На Тясмині його перестрів човен із невідомими.

Як виявилось пізніше, конфлікт на воді стався за участі керівника смілянської пошуково-рятувальної групи. Віктор Терновцев називає це рейдом по боротьбі із браконьєрством, винним себе чоловік не вважає.

Втім у смілянських правоохоронців інша думка – ще 4 грудня вони відкрили кримінальне провадження за статтею «самоуправство». Кажуть: справа і досі не зрушила з місця через тяганину із документами – міліція з’ясовує чи має повноваження рятувальна служба проводити такі рейди.

Доки винних у конфлікті шукають, Ілля Слободяник свого хобі не полишає. Разом із іншими підводними мисливцями цього річ він вже втретє планує зариблювати та чистити річку, в якій має надію продовжити законно полювати.

Сергій сказав:

Нічне підводне полювання дійсно заборенено. Я не виправдовую самоуправство керівника пошуково-рятувальної групи, але давайте прямо скажемо що підводний мисливець в цьому сюжеті НАСПРАВДІ ЗВИЧАЙНІСІНЬКИЙ БРАКОНЬЄР і з ним просто повелись не дуже чемно. На відео видно, що вбита ним риба (судак) за розмірами менша ніж дозволено для вилова та її масса значно перевищює дозволені 3,5 кг. І перед тим, як безапеляційно говорити про самоуправство, журналісту необхідно було звернутися до рибохорони за консультацією.
P.S. Я, чесно кажучи, мисливцю не співчуваю, оскільки втрачене спорядження він “відіб’є” на наступному полюванні.

Вгору