Шполянська ЦРЛ потребує негайної модернізації очисних споруд

14 липня 2014, 14:32

Очисні споруди Шполянської Центральної районної лікарні потребують негайної реконструкції. Якщо цього не зробити найближчим часом, може статися екологічна катастрофа. Неочищені стічні води потрапляють у річку Шполка, а звідти – у Південний Буг.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської облради.

Ці очисні споруди були введені в експлуатацію в 1976 році і нині перебувають в аварійному стані. У них руйнуються стіни, повністю вийшла з ладу система рециркуляції активного мулу, відсутнє опалення, освітлення, не працює система вентиляції, недостатня робота механічних аераторів, не працює водопровід.

На замовлення Шполянської ЦРЛ у 2011 році ВАТ “Черкасиводпроект” виготовлено проектно-кошторисну документацію вартістю будівельно-монтажних робіт на суму 1 мільйон 306 тисяч гривень. На даний час виготовлена позитивна державна експертиза проекту.

Половину цих коштів готовий виділити районний бюджет. А ще половину необхідно виділити із обласного бюджету. Із цим проханням до голови обласної ради Валентини Коваленко звернулося керівництво ЦРЛ під час візиту голови обласної ради до лікарні. Валентина Коваленко пообіцяла лікарям посприяти позитивному вирішенню цього питання, адже переконана, що ця екологічна проблема дуже серйозна, і її необхідно розв’язати якнайшвидше.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору