Школярі змагались за кубок міського голови (фото)

26 лютого 2016, 15:39

shahovy-j-kubok-mis-kogo-golovy-5

У Золотоноші пройшов щорічний Кубку міського голови з шахів. Його учасниками стали 24 представники місцевих шкіл, інформує zolotonosha.ck.ua.

Турнірну дистанцію за коловою системою проходили шість команд. Кожний навчальний заклад делегував на інтелектуальний форум по чотири найкращих своїх вихованця. Разом з юнаками та дівчатами присутні були і їхні наставники – вчителі фізичної культури, або ж керівники шахових гуртків.

shahovy-j-kubok-mis-kogo-golovy-16

За підсумками змагань абсолютну перемогу очікувано здобули вихованці третьої школи, представники команди якої далеко не перший рік вписують свої імена до протоколів різноманітних міжрегіональних турнірів. В цілому збірна ЗОШ№3 виграла усі свої поєдинки. Крім того, кожен член команди в підсумку здобув перемогу в індивідуальному заліку.

shahovy-j-kubok-mis-kogo-golovy-14

Друге місце виборола команда гімназії, яка за рік значно покращила свій результат. У відчайдушній боротьбі та лише за додатковими показниками третє місце у колег із шостої школи вирвали учні СШІТ №2.

shahovy-j-kubok-mis-kogo-golovy-24

- Розумію, що рівень цього турніру виріс. Ще більш приємним фактом стало набуття певних традицій для цих змагань. Зупинятись, звісно ж, не збираємось: шахові гуртки, за прикладом гімназії, з’являться незабаром у третій та шостій школах, – ділиться враженнями міський голова Віталій Войцехівський.

shahovy-j-kubok-mis-kogo-golovy-21

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору