Черкаський національний до свого ювілею збирає Всеукраїнську конференцію

26 лютого 2016, 15:07

95_3 (1)

Історії та сучасності Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького присвятили Всеукраїнську науково-практичну конференцію.

26 лютого науковці з вищих навчальних закладів України та Черкаського національного розкажуть про минуле і сучасність навчального закладу, співпрацю з ним, поділяться своїми дослідженнями.

На пленарному засіданні виступлять представники влади, вищих навчальних закладів Кіровограда, Сум, Переяслав-Хмельницького, Кам’янець-Подільського, Черкаської області. Провідні історики ЧНУ ознайомлять із основними етапами становлення рідного університету, який у 2016 році відзначає 95-ту річницю.

На чотирьох секційних засіданнях буде обговорено основні аспекти роботи науковців університету, їхні здобутки майже за століття. Серед них — становлення та розвиток математичних і природничих наук, психолого-педагогічної освіти, фізкультури та спорту, викладання гуманітарних наук у Черкаському національному університеті. Окреме секційне засідання присвячене діяльності Наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича.

На конференцію «Черкаському національному університету імені Богдана Хмельницького — 95: історія та сучасність» підготовлено близько ста доповідей. Усі вони будуть опубліковані у спеціальному тематичному збірнику.

За інформацією прес-служби Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Поділитись

Коментарі

Вгору