Школярі збирали кошти для придбання медичного обладнання (фото)

24 квітня 2018, 18:14

У межах благодійної акції  «Серце до серця» школярі та вчителі навчальних закладів Канівщини організували збір коштів для придбання медичного обладнання, повідомляє «Kanos» із посиланням на Степанецьку та Ліплявську ОТГ.

Із 2 по 20 квітня 2018 року школярі та вчителі закладів загальної середньої освіти  Степанецької та Ліплявської ОТГ узяли участь у тринадцятій Всеукраїнській благодійній акції, організованій Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця».

У межах благодійного заходу збирають кошти для придбання медичного обладнання для обласної дитячої лікарні Черкаської області.

У рамках акції був організований доброчинний ярмарок. Загалом зібрано 3027 грн. Особливо активними були учасники акції КЗ «Мартинівський НВК І-ІІІ ступенів», які зібрали 1991 грн., що становить 65,8% від загальної суми, КЗ «Беркозівський НВК І-ІІ ступенів» – 468 грн., КЗ «Мартинівський НВК І-ІІІ ступенів» – 1991 грн., КЗ «Малоржавецький НВК І-ІІІ ступенів» – 117 грн., КЗ «Степанецька СШ І-ІІІ ступенів» – 451 грн.

У Ліплявському навчально -виховному комплексі учні зібрали 1764 гривні, які підуть на придбання  медичного обладнання дітям з вадами слуху.

Вгору