Школярі Черкас залишаться без весняних канікул?

20 січня 2015, 22:30

thumb_51703_news_m-424x292

Друга частина зимових канікул у школах обласного центру розпочнеться або із 2, або із 9 лютого. Наразі це питання вирішують в Департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаського міськвиконкому. Відпочиватимуть дітлахи упродовж 16 днів, а от весняні канікули школярам не світять.

Нагадаємо, цьогоріч зимові канікули черкаським школярам перекроїли, розбивши їх на дві частини.  Таку практику у Черкасах застосували вперше.

У департаменті кажуть, що своїм розподілом вони жодним чином не виходять за законодавчі рамки.

- Міністерство освіти пропонує приблизну структуру, затверджують яку на місцях. Відпочивати діти повинні не менше 30 днів, 14 з яких  вони вже відгуляли під час першої частини канікул. Лишилося - 16 днів, - розповідає в коментарі "Про все" заступник директора департаменту Євген Степко. - Дивлячись довгостроковий прогноз погоди, ми бачимо, що великих морозів до середини лютого не буде. Однак ми ще порадимося з лікарями щодо порогу захворювання, і найближчим часом приймемо рішення, з якого саме числа розпочнеться друга частина шкільних канікул - з 2 чи з 9 лютого. Звичайно, у цьому є недолік, адже батьки не можуть спланувати якісь свої поїздки чи відпустки, але вони повинні піти нам назустріч.

Водночас школам обласного центру, ймовірно, не світять весняні канікули. Як пояснюють, в департаменті, навесні буде багато вихідних: у березні та в травні.

- Таким чином, ми не вбачаємо перевантаження, - каже Євген Степко.

Коментарі

Вгору