Щоб возити зерно по воді й залізницею: на Черкащині збудують два потужні елеватори

21 грудня 2019, 12:29

Група компаній «Надія» та компанія «Агроком» побудують два елеватори в Черкаській області. Потужності зерносховищ становитимуть приблизно 60 тис. тонн.

Як повідомляє Medium, планується будівництво логістичного елеватора на залізничній колії, для зберігання і перевезення зернових залізницею. Розташують даний об'єкт на земельній ділянці площею 5,4 га в місті Золотоноша, по вул. Шевченка, 3. Потужність зберігання зерносховища – 30 тис. тонн. 

Планується відправка 56 вагонів по 60 тонн кожен вантажопідйомністю 3,36 тис. тонн із метою щомісячної відправки 8 таких маршрутів.

Також планується побудувати логістичний елеватор на березі річки Дніпро, для перевезення зернових водними шляхами. Його побудують на земельній ділянці площею 9 га за межами населеного пункту село Іркліїв Чорнобаївського району. Потужність зберігання зерносховища становитиме до 20-30 тис. тонн.

Планується щомісячна відправка 10 вантажних суден, кожне місткістю по 2 тис. тонн з розрахунку добової перевалки зернових 0,7-1 тис. тонн із можливістю в майбутньому нарощувати потужності за рахунок залучення більш вантажоємних суден.

Видання зазначає, що використовувати елеватори компанії мають намір у двох варіантах:

  • закріпити зберігання, приймання та відвантаження по обох комплексах;
  • зберігати зерно тільки в Золотоноші, відвантаження проводити тільки в Золотоноші прямо на залізниці або автомобільному транспорті для перевезення в Іркліїв для перезавантаження на баржі.

Джерело: Агробізнес сьогодні

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору