Що треба знати про відпочинок на острові Занзібар

29 жовтня 2019, 14:34

Занзібар для більшості туристів наразі й досі залишається чимось незвіданим. Хоча за останні роки цей острів швидко перетворився на популярний, доступний та цікавий курорт. Занзібар сподобається як любителям пригод, так і шанувальникам чудового пляжного відпочинку. Адже тут майже ніколи не буває великих хвиль, попри те, що навколо лише неосяжний океан. Бар'єрні рифи надійно захищають острів від стихії.

Тому відпочинок на Занзібарі обов'язково підійде тим, хто втомився від міської метушні й хоче чогось незвичайного. І якщо вас і досі лякає сама думка про відпочинок на африканському острові, давайте разом з'ясуємо, чи варто цього боятися.

Чи безпечно відпочивати на острові?

Передусім туристи відмовляються купувати тури на Занзібар, тому що хвилюються про власну безпеку. Так уже склалося, що казковий острів овіяний безліччю міфів та легенд, які стримують відпочивальників від поїздки сюди.

Однак безпеку на Занзібарі можна порівняти з безпекою багатьох країн Європи. Єдине, що їх відрізняє, це відсутність тероризму, який у європейських країнах за останні роки з’являється все частіше. На Занзібарі живуть добрі, привітні й гостинні люди. Вони завжди посміхаються і за необхідності залюбки допомагають.

Коли їхати на Занзібар?

Сюди можна приїжджати в будь-який час, крім сезону дощів, який на Занзібарі триває з березня по травень. У цей час тут бувають сильні зливи. А також з жовтня по листопад, коли йдуть невеликі дощі. Температура повітря комфортна цілий рік — близько +27 і до +30.

Кращим часом відвідування вважається період з липня по жовтень. Взимку на острові теж стоять чудова сонячна погода.

Що робити на острові і які місця подивитися

Якщо чесно, то за межами готелю видовище на Занзібарі не зовсім приємне, а деяких доріг просто немає. Однакцечудоваможливістьперейнятисямісцевим колоритом та подивитися як живуть мешканці острова.

Крім того, тут є й багато цікавих місць, де варто побувати кожному туристу:

  • Ліс Джозані — національний парк. Тут є мангрові ліси з рубіновими крабами, а також багато цікавих мавпочок. Чіпати тварин не можна, а от спостерігати за ними — цікава і захоплююча справа.
  • Стоун Таун — кам’яне місто, що розташоване в старому кварталі столиці острова. Безліч звивистих вулиць і провулків — об'єкт всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, оскільки в Стоун Тауні збереглася арабська і колоніальна архітектура.
  • Ферма спецій. Тут можна побачити, як росте чорний і червоний перець, кориця, мускат, кардамон та інші прянощі.
  • Острів Мнемба. Тут неймовірно блакитна вода й дельфіни. На берег острова виходити заборонено, адже це приватна власність. Хтось просто купив безлюдний острів і побудував там ультра-мега-лакшері готель, в якому вартість проживання за добу починається від 1270 $.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору