Що таке планшет Apple iPad та в чому його переваги

18 липня 2022, 16:28

Фото тематичне

Життя сучасної людини важко уявити без використання гаджетів: смартфонів, ноутбуків, традиційних і планшетних комп’ютерів. Техніка Apple давно цінується за свою якість та інноваційність, а одним з універсальних гаджетів є ipad, який за популярністю посідає друге місце після iPhone.

Ідея створення портативного планшетного комп'ютера виникла у співробітників корпорації Apple ще у 1988 році. Проте перші Айпади надійшли у продаж у 2010-му та відразу побили всі рекорди.

За допомогою планшета iPad від Apple можна виконувати найрізноманітніші завдання: працювати, займатися творчістю, грати, робити фото та знімати відео. До того ж, iPad вважається одним з автономних планшетів та, залежно від моделі і ємності акумулятора, може працювати 9-10 годин без підзарядки. 

Одна з головних переваг Айпада - його операційна система iPadOS. Вона інтуїтивно зрозуміла, зручна та дозволяє гаджету навіть замінити комп'ютер, якщо додати клавіатуру та Apple Pencil. Оновлення системи проходять щорічно.

На iPad можна встановити багато як безкоштовних, так і потужних платних додатків, з якими зручно і легко працювати на сенсорному екрані. Планшет має і свої унікальні набори застосунків, наприклад, iWork, що містить текстовий процесор, електронні таблиці, підготовку презентацій і, фактично, настільну видавничу систему. А додаток iBooks зі зручним інтерфейсом є одним із найкращих для читання електронних книг. 

Фото тематичне

Виробник пропонує широкий вибір оперативної пам'яті для iPad, що дає можливість підібрати варіант по ціні в залежності від його призначення. 

Вирізняється iPad також стильним дизайном корпуса зі скла й алюмінію. Цей планшет має якісний дисплей, серед його переваг:

  • відмінна передача кольору;
  • швидкий час відгуку;
  • висока чіткість і деталізація зображення;
  • автоматичне налаштування яскравості екрану під умови освітлення. 

Покупка Айпаду буде актуальною як для представників різних професій, так і для студентів та учнів, адже через свою компактність він зручний в експлуатації та поміститься навіть у невелику сумку. 

Зокрема, використання  iPad значно полегшить роботу для:

  • дизайнерів, художників та ілюстраторів;
  • копірайтерів та контент-менеджерів;
  • блогерів.

Проте iPad також чудово підійде для щоденних справ, зокрема користування соціальними мережами, а перегляд відео та фільмів буде набагато приємнішим завдяки великому та якісному екрану. Також у планшета є функція бездротового з’єднання з MacBook, що дає змогу розширити або дублювати екран і використовувати iPad для додаткових завдань.

Придбати гаджет можна легко та швидко в магазинах електроніки як офлайн, так і онлайн, а також часто - з великими знижками. 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору