Ще чотирьом засудженим черкаської колонії вручили підозру

16 травня 2019, 16:48

Ще чотирьом засудженим черкаської колонії вручили підозру

Установили ще чотири особи, яким повідомлено про підозри за фактом вчинення засудженими дій, що дезорганізують роботу виправної установи.

Черкаським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області проводиться досудове розслідування за фактом вчинення засудженими дій, що дезорганізують роботу виправної установи, тобто за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 392 КК України.

Процесуальне керівництво у вказаному кримінальному проваджені здійснюється Черкаською місцевою прокуратурою.

Як раніше повідомлялося, 03 травня двом особам повідомлено про підозру у вчиненні вказаного вище кримінального правопорушення.

Так, у ході слідства установлено ще чотири особи, яким Черкаською місцевою прокуратурою 15 травня повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 392 КК України.

На цей час вирішується питання про обрання засудженим міри запобіжного заходу у виді тримання під вартою в умовах слідчого ізолятора.

Хід досудового розслідування перебуває на постійному контролі Черкаської місцевої прокуратури.

Нагадаємо, що в Черкаській виправній колонії №62 на Пасху, 28 квітня стався бунт ув’язнених, унаслідок чого постраждали четверо правоохоронців.

Зазначається, що бунт стався під час нічного перерахунку ув’язнених. У ньому взяло участь 12 ув’язнених, які були напідпитку.

Унаслідок бунту постраждало чотири правоохоронців, одного з них довелось госпіталізувати. Через деякий час ув’язнених вдалось вгамувати.

За інформацією прес-служби Черкаської місцевої прокуратури 

Читайте такожУ черкаській колонії засуджені почали голодувати.

 

Коментарі

Вгору