Сесію Черкаської обласної ради знову перенесли

17 грудня 2020, 14:17

Позачергову сесію Черкаської обласної ради, яка відбулася сьогодні, перенесли на понеділок, 21 грудня.

Зазначимо, що під час сьогоднішньої сесії депутати так і не вирішили жодного питання.Спочатку не зареєструвалася достатня кількість народних обранців, потім депутати почали сперечатися та попросили оголосити перерву, яка затягнулася на майже дві години.

Голова обласної ради Анатолій Підгорний зауважив, що ця сесія дуже важлива, бо, сформувавши постійні комісії, буде змога розглядати профільні питання, зокрема і бюджет області на 2021 рік. Якщо присутні на засіданні депутати не зареєструються, то вони не зможуть брати участь у роботі сесії.

- Перед засіданням була погоджувальна рада з керівниками фракцій, вони не висловили особливих зауважень, претензій чи пропозицій. Тому хочу зрозуміти для себе чому не всі депутати зареєструвалися. Якщо для того, щоб сесія була неефективною і робочі органи не були утворені, то це право депутатів, але окрім прав ми маємо ще й зобов’язання перед людьми, які за нас голосували, - зауважив очільник ради.

Уже після повторної реєстрації в залі було 47 депутатів. Потім прийняли порядок денний за основу. У ході засідання депутати озвучили свої пропозиції та зауваження до деяких положень Регламенту й до питання Про утворення президії обласної ради в порядку денному.

Після обговорення в залі, лише 30 депутатів проголосували за порядок денний вцілому. Такої кількості голосів для прийняття рішення недостатньо, тому після перерви головуючий оголосив про перенесення засідання на понеділок.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору