Сесія Черкаської міської ради розпочалася зі скандалу. Частина депутатів покинула засідання (відео)

21 березня 2019, 13:11

Сесія Черкаської міської ради розпочалася зі скандалу. Частина депутатів покинула засідання (відео)

Частина депутатів Черкаської міської ради покинула сесійну залу, пояснивши своє рішення тим, що у засіданні беруть участь відкликані депутати, які не мають права цього робити. 

Чергове пленарне засідання сесії ЧМР почалося із суперечок та голосних заяв. Так, депутат Олександр Радуцький повідомив, що міський голова, який є головуючим на сесії, грубо порушує закон, оскільки допускає до голосування відкликаних депутатів. Під час виступу він повідомив присутнім, що оскаржив рішення Апеляційного суду в касаційній інстанції, тому ці депутати не мають права брати участь у сесії.

У відповідь на це представник департаменту юридичного забезпечення ЧМР Олександр Мазур повідомив, що вказана скарга не прийнята до розгляду, оскільки касаційне оскарження не передбачене законом.

Слова Мазура обурили частину депутатів - Олександр Радуцький, Олександр Згіблов та Руслан Зоря продовжували свої виступи паралельно з голосуванням решти народних обранців за порядок денний. Міський голова попросив виключити виступаючим мікрофони, однак це їх не зупинило.

Через балаган, який утворився у залі, мер оголосив перерву, після якої частина депутатів покинули засідання.

Як пояснив у коментарі "Про все" депутат Радуцький, він не збирається брати участь у такому фарсі.

- Я не збираюся працювати там, де ухвалюються незаконні рішення, і з тими, хто такі рішення приймає. Тому я підтримую Наталю Джуган, яка через такі ж обставини написала заяву на звільнення, - зауважив депутат.

Наразі сесія продовжується, депутати розглядають зміни до бюджету на 2019 рік.

Вгору